Zakladateľ značky MUDr. Alena Pallová

Základ úspechu

„Nikdy sa nevzdávať, len pridávať.“
Za naším úspechom nie je žiadne tajomstvo, preto sa o náš príbeh a moju cestu za vlastnou kozmetickou značkou rada podelím.

Môj prvý projekt – Inštitút estetickej medicíny – je výborným príkladom toho, čo je možné dosiahnuť, keď sa spoja ambície a odbornosť.

Práve tu sa som sa čoraz častejšie stretávala s požiadavkou klientov na kozmetiku, ktorá by bola hypoalergénna, maximálne prírodná a zároveň využívala najmodernejšie vymoženosti priemyslu. Problémom bolo, že kozmetika s týmito kvalitami v tom čase na trhu vôbec neexistovala.

Obrátila som sa preto na odborníkov z viacerých oblastí a spoločnými silami sme vytvorili novú značku kozmetiky, do ktorej sme naliali všetky naše skúsenosti, odbornosť a know-how. A tak sa začal rodiť príbeh značky àla Palla.

Výsledkom sú výnimočné produkty na starostlivosť o pokožku, ktoré vždy osobne navrhujem a ako prvá na sebe aj testujem. Pretože chcem mať maximálnu kontrolu nad celým procesom výroby, postupne sme s tímom zriadili vlastné laboratórium, kde produkty vznikajú.

Ak teda premýšľate, čo je skutočným tajomstvom nášho úspechu, bude to najskôr odhodlanie a nasadenie. Nie nadarmo sa riadime heslom: „Nikdy sa nevzdávať, len pridávať.“

MUDr. Alena Pallová
zakladateľka značky